Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

W tym temacie należy zgłaszać wszelkie absencje.

Kod:
[size=9][b]Kto:[/b]
[b]Termin:[/b]
[b]Inne:[/b][/size]
Odpowiedz
Kto: JA
Termin: do końca Sierpnia
Inne: Może uda się szybciej
Ubiór: Oficjalny Strój Patch
Stan zdrowia: W pełni sprawny
Aktualnie w fabule: [Prywatna | Ogrody Posiadłości Asakura] Tajemnice Wielkich Rodów
Character Theme: JJBA Music - Aweken
Spirit Theme: Queen - Killer Queen

[Obrazek: A4bav5N.png?1]
Odpowiedz
Kto: Breyze i alt
Termin: jeszcze najbliższy tydzień
Inne:
niestety praca mnie zniechęciła i zabrała zbyt duzo czasu ostatnio... postaram się ożyć jak nadrobie straty
Odpowiedz
Kto: Koko
Termin: 22.08 - 13.09
Inne: Możliwe, że wpadnę wcześniej, ale równie dobrze moja nieobecność może się przedłużyć aż do końca września.
Odpowiedz
Ja
Do 8 września
Nie mówię, że nie będę odpisywać, ale mam kampanię wrześniową i to mnie mocno spowalnia
Odpowiedz
Kto: Ja
Termin: Póki co wstępnie dam do 14.09 włącznie
Inne:Zapewne będę zerkał, postaram się też skrobać posty, ale tak generalnie to popraweczki wrześniowe się zbliżają, trzeba się lepiej przyłożyć
Odpowiedz
Kto: Sigyn
Termin: do połowy września?
Inne: miśki, generalnie będę bywać, ale najlepiej łapać mnie na gg jakby coś
[Obrazek: 7S4CB30.png]
Odpowiedz
Kto: Virgil
Termin: Od 1 do 4 lub 5 września
Inne: Na SB może zdarzy mi się wbić, ale z odpisywaniem na cokolwiek może być ciężko.
Theme
GG:34298336
Odpowiedz
Kto: Breyz i Iarund
Termin: miesiąc - dwa
Inne:
Moje odpisy będą ograniczone. Będę się pojawiał na forum, ale niestety nie dam rady zachować regularności. Niestety robię jak najwięcej godzin w pracy. Do tego, trochę obciążony stresem, zwyczajnie nie mogę się na co dzień skupić. Przepraszam ;C
Odpowiedz
Kto: No niestety moi
Termin: Strzelam, że w okolicach końca września bądź do połowy października
Powód: Mam w chuj zajob w pracy i ze szkołą, którą muszę jakoś pogodzić godzinowo. Będę ostro muliła.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości