Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jeśli nie masz z kim grać, napisz ogłoszenie w tym wątku. Z pewnością znajdzie się ktoś chętny na fabułę. 

Kod:
[size=9][b]Kto:[/b]
[b]Gdzie:[/b]
[b]Wymagania:[/b]
[b]Stan:[/b] [color=green]aktualne[/color]/[color=red]nieaktualne[/color][/size]
Odpowiedz
Bo fajnie rozdziewiczać tematy!
Kto: Teresa Wisławska 
Gdzie: Tokio jeśli aktualna fabu, ewentualnie gdzieś w Polsce w retrospekcji
Wymagania: Odrobina logiki nikogo nie zabiła
Stan: nieaktualne
Odpowiedz
Tereso ja bardzo chętnie z tobą popiszę. :* Napisz do mnie PW co chcesz robić w Tokio albo nawet zacznij.
Odpowiedz
Kto: Cara
Gdzie: dowolnie
Wymagania: prosiłabym o MG, a jak ktoś z graczy będzie chętny to proszę przygotować się na charakter Cary (nie chce na starcie stracić postaci/zabić komuś)

Jeśli chodzi o sędziowanie walki, to ja się tym zajmuję; daj mi znać, jak już kogoś znajdziesz i będę śledzić przebieg wątku.
- S.

Okok, jak będzie agresywnie to się odezwę
Odpowiedz
Kto: Heihachi
Gdzie: Gdzieś w Japonii byłoby miło
Wymagania: Brak oczekiwania postów co 15 minut @@
[Obrazek: shxZvWI.png]
Odpowiedz
Kto: Cyryl
Gdzie: Shinjuku w Tokio, na przykład
Wymagania: Moja postać przybywa do Tokio. Szukam kogoś kto ma podobnie albo jest na miejscu. Cokolwiek. Wymaganie takie żeby się nie spodziewać dwudziestu odpisów w ciągu dnia bo nie mam tyle czasu, więc jeśli chcesz tylko spamować to podziękuję niestety.
nie gadaj z nim, to ćpun
[Obrazek: tumblr_inline_o3h6qdHMWf1s72ezl_500.gif]
Odpowiedz
[size=9]Kto: Patrz w lewo
Gdzie: Gdzie chcesz
Wymagania: Pomysł
Stan: aktualne
Ubiór: Oficjalny Strój Patch
Stan zdrowia: W pełni sprawny
Aktualnie w fabule: [Prywatna | Ogrody Posiadłości Asakura] Tajemnice Wielkich Rodów
Character Theme: JJBA Music - Aweken
Spirit Theme: Queen - Killer Queen

[Obrazek: A4bav5N.png?1]
Odpowiedz
Kto: Ja!
Gdzie: w Tokio lub w Retrospekcjach
Wymagania: Narracja od MG bardzo mile widziana. Chętnie podepnę się do innych ludzi, którzy się tu zgłaszają.
Stan: nie
Odpowiedz
[size=9]Kto:Bobobobobo
Gdzie:Może być Tokjo, ale innymi miejscami też nie pogardzę.
Wymagania: Nie mam zbytnio. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś fantazje co do poszukiwań, mogę być wszystkim. Wrogiem, wrogiem, nieznajomym, znajomym. Kto tam jaki pomysł da na pw.
Stan: aktualne
Odpowiedz
Kto:Tsume
Gdzie:Tokio-Shinjuku
Wymagania:Stosunkowo szybkie odpisy, nie mówię o odpisywaniu co pół godziny, ale takie minimum 2-3 posty dziennie byłyby mile widziane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości