Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Szukasz rodziny, nemezis, albo przyjaciela z dzieciństwa? To temat dla ciebie!
Odpowiedz
Szukam szamana/szamanki ;D
Kontakt na PW bądź GG - 51898502 (szybsza opcja)
Odpowiedz
POSZUKIWANIA!!!

Witam, moja postać dużo podróżowała po świecie i szukam osób z którymi mogła się w swojej wędrówce spotkać. Relacja może być dowolna - mogli zostać wrogami, przyjaciółmi, kochankami, itd. Tak długo jak to będzie sensowne. Jest jeden mały haczyk: przed zgłoszeniem przeczytaj moją KP i sprawdź czy twoja postać mieści się w kręgach zainteresowania mojej by nie wyszedł jakiś galimatias. Ale no, tak długo jak jesteś w stanie uzasadnić co mogło zainteresować w twojej postaci moją, wal śmiało na PW :D
Szczególnie zapraszam członków rodziny Tao oraz Indian Jamana. Mile widziani Nekromanci i Taoiści :D

Aktualne!!!
Ubiór: Oficjalny Strój Patch
Stan zdrowia: W pełni sprawny
Aktualnie w fabule: [Prywatna | Ogrody Posiadłości Asakura] Tajemnice Wielkich Rodów
Character Theme: JJBA Music - Aweken
Spirit Theme: Queen - Killer Queen

[Obrazek: A4bav5N.png?1]
Odpowiedz
Poszukuję osóbki, która by wędrowała z Jagódką. Najlepiej ktoś ze Słowian, ale w sumie jestem elastyczna. Za hetaliowe wyglądy (Litwa! Q_Q) ukocham mocno. Ten ktoś podnosiłby Jagodzie nieco samoocenę i może tłumaczyłby, że jej poczucie posiadania długu jest w sumie nie do końca sensowne. Może to być czysto platoniczna przyjaźń lub może nawet i romans. Może to być jakiś Wisławski, którego Jagoda stawiła sobie za zadania chronić, taka opcja też byłaby ciekawa. Ogólnie jestem elastyczna bardzo, więc piszcie jakby co, o!

AKTUALNE
Odpowiedz
Zamierzmy z Heihachim stworzyć Japan Team. W związku z tym poszukujemy jakiejś postaci, która byłaby naszym japanese-style casterem (jakieś zaklęcia szamańskie rzucane przy pomocy origami czy inne takie bajery) lub healerem (no to jakiś typowo japoński tkacz, jakaś Miko lub męski odpowiednik, czy coś).
Ponieważ Heihachi (zespołowy Damage Dealer) i Hayato (Tank) są mężczyznami, fajnie by było, gdyby dla balansu płciowego była to żeńska postać, ale nie jest to jakaś konieczność.

Kontakt na gg (8595350) i na PW.

Aktualne
.Kolorki:
~ Hayato: #6dd0b0
~ Meiko: #6dd0cd

Soundtrack:
~ Shaman Shugyou
~ Meiko's Still Face
~ Samurai Edge
Odpowiedz
Szukam osoby chcącej wybrać się w dłuższą podróż po świecie. Cele byłyby różne, z pewnością po drodze nieraz by zmieniły się. Na początek proponowałbym jakieś przypadkowe spotkanie gdzieś w okolicach ziemi świętej. Więcej na PW/dicordzie.
Nie mam też nic przeciwko większej ilości ludzi, ale preferowałby jedną osóbkę na start ;)

nieaktualne
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości