Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

#1
Poniżej pojawiać się będą wszelkie informacje od Administracji do Użytkowników.
#2
Nabór do MG
Wraz ze startem forum przeprowadzamy nabór na Mistrzów Gry. Chęć wzięcia w nim udziału należy zgłosić do jednego z Administratorów. Zadaniem zgłoszonych będzie przeprowadzenie krótkiej sesji; powinna zawierać spójną fabułę i elementy walki Player vs NPC. Zgłoszenia przyjmowane są do 23:00 13.08.2017.
#3
Umiejętności
Zweryfikowaliśmy akceptowane umiejętności i postanowiliśmy uściślić zasady ich dotyczące. Otóż we wzorze umiejętności i pierwszych krokach pojawił się dopisek, że "zdolności wykorzystujące Jedność lub Kontrolę Ducha muszą być w jakiś sposób z danym duchem związane. Te niewykorzystujące żadnej z tych umiejętności, to podstawowe zdolności szamana łączące się w jakiś sposób ogólnie z duchami, kontrolą furyoku lub klasą szamana". Nie wpływa to na zaakceptowane do tej pory umiejętności.

W związku z tym udostępniamy graczom możliwość zmiany swojego Ducha Stróża. Informację o chęci stworzenia nowej KD należy wysłać do Sigyn.
#4
Czystka kont
15.08.2017 r. mijają dwa tygodnie od startu forum. Oznacza to, że od tego dnia konta wszystkich użytkowników, którzy nie opublikowali gotowej Karty Postaci w przeciągu 14 dni od rejestracji, nie zgłosili nieobecności, ani nie poprosili Administracji o przedłużenie czasu na napisanie KP, zaczną być bez ostrzeżenia usuwane.
#5
Aktualizacja regulaminu i duchy
Został dodany punkt 6.5. traktujący o długości postów na forum: "orientacyjna długość postów to 700 znaków. Gracz nagminnie piszący wiadomości znacząco krótsze, może spodziewać się ostrzeżenia słownego, a w skrajnym przypadku stosownej kary".
Zostało również zniesione ograniczenie dot. wieku duchów ludzkich.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości