Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

#1
Imiona postaci: Lennox
Pseudonim: Lex
Nazwisko: Moffat
Data urodzenia: 21.03.1998r.
Płeć: Mężczyzna
Wzrost: 176cm
Waga: 74kg
Grupa: Tkacz

Wygląd: Może i jest to istna abstrakcja, ale tak sobie właśnie wymodził Lex. Zielonych włosów nie ogląda się co dzień na ulicy. Trudno powiedzieć skąd wziął mu się ten pomysł. Od zawsze podobał mu się ten kolor, kojarzył się z drzewami i naturą, której chciał być tak blisko. Dorzucić do tego typowo zielone oczy i mamy komplet, przy którym w zasadzie całą reszta już się nie liczy. To znaczy pewnie nie liczyła by się i tak, bo nawet gdyby krótkie, zielone kudły nie odwracały uwagi od twarzy, to i tak nie było by na co patrzeć. Poza tym bardzo chudy. W dzieciństwie wręcz kościsty. Przeciętny chłopaczek, jedne powiedziały by że nawet przystojny, inne jednak określiły by jego urodę dziecięcą. Bardziej taki słodki chłopczyk, niż poważny mężczyzna, z któego chciałby mieć go jego ojciec.
Charakter: Lex to dobry chłopak. Czasem może zbyt dobry. Jego łagodność i uprzejmość przechodziła pojęcie wszystkich, któzy go znali. Niestety zawsze szła z tym też naiwność. Chłopak nie raz się naciął, nie raz miał złamane serce. Czasem dawał się wyzyskiwać, lecz często sprawiało mu radość to, że mógł komuś pomóc. Po prostu sprowadzić uśmiech na jego twarz. Jest wyrozumiały i potrafi wybaczać bez zastanowienia. Bywa nieracjonalny. Bywa krótkowzroczny, ale inteligencji mu nie odmówisz. Co jak co, ale zawsze ogrywał swego brata w szachy. Poza tymi wszystkimi cechami, pozycjonującymi go w społeczeństwie, miał też i inną stronę. W pewnym wieku zaczął wręcz stronić od ludzi. Często traktowano go jak ekscentryka, albo po prostu dziwaka. Pokochał bowiem lasy. Pokochał długie spacery po nich, odkrywał ich piękno, poznawał bogatą faunę i florę. Bywały chwile, w których pragnął stać się częścią tego. Zjednoczyć się z naturą w pełni. W idealnej harmonii. Po prostu to kochał. Kochał zwierzęta, kochał rosliny. I kochał pomagać. Taka była jego natura.
Historia: Całe dzieciństwo Lexa upłynęło spokojnie, w jednej ze szkockich wsi. Całą jego familia - bo była to gałąź starego szkockeigo klanu - mieszkała w dużej posiadłości w Edynburgu, jednak odkąd chłopcy zaznali powietrza nieco mniejszego, acz otoczonego przepięknym ogrodem domostwa swej ciotki, ulokowanego kilkanaście kilometrów od stolicy, spędzali tam każdą wolną chwilę. Dworek stał na sporym wgórku, a otoczony był przez morze zieleni. Widok, który roztaczał się z poddasza, zwłaszcza podczas wschodów i zachodów słońca, zawsze zapierał chłopcom dech. Ich dzieciństwo ułynęło sobie, właśnie w tamtym miejscu. Jednak przecież nic nie trwa wiecznie, ku nieszczęściu braci. Życie wymagało od nich coraz to więcej obowiązków. Najgorszym była rzecz jasna szkoła, do której rodzice, z uporem maniaka słali chłopców. Lekcje biologii i geografii było może i fajne, ale całą reszta... Zarówno szkoła, jak i rzeczywistość miejska sprawiały chłopakom zawód. Ludzie byli obłudni i perfidni, życie z nich szydziło. I to nawet przed przefarbowaniem włosów. Ostoją dla nich zawsze był las. Wielkim ciosem była jednak wieść... Wieść o tym, że władze planują wyciąć lasy, otaczające posiadłość ciotki. Początkowo przyszła rozpacz. Rozpacz jednak, przerodziłą się w siłę. Za namowami brata, podjęli protest. Nie im jednym się to nie podobało. Rychło dołączyła do nich pewna grupka podobnych im ludzi. Bracia mieli w końcu bratnie dusze. Zobaczyli że są jednak ludzie, podobni im. Ludzie którym równie mocno zależy na krajobrazie. Na faunie i florze tego zakątka świata. Walczyli razem, o prawo istnienia lasów, do czasu... Feralnego wypadku. W którym bliźniaków rozdzieliła śmierć. Po raz kolejny, Lexa ogarnęła rozpacz. Zabrakło jego braciszka. Co ciekawe jednak, cały czas, pomimo racjonalnych, empirycznych przesłanek, że brata już nie ma, on cały czas... Czuł jego obecność. Czuł go przy sobie. To był czas, w którym familia postanowiła wprowadzić chłopaka w świat szamaństwa. Okazało się, że w Lexie drzemał spory potencjał. Miał do tego dryg, a do tego był zdeterminowamy, gdyż zależało mu na bracie, który od swojej śmierci, nie opuścił bliźnaiaka na krok. Lex i Xel. Na zawsze razem.
Informacje dodatkowe:  
» Zna się na medycynie polowej, zielarstwie i wetrynarii
» Mówi płynnie po angielsku, zarówno w dialekcie szkockim, amerykańskim jak i oficialnym angielskim
» Ma dość pewną rękę, co przydaje się w malowaniu, którym lubi czasem ubarwić rzeczywistość
» W gruncie rzeczy, nawet lubi chodzić w kilcie 
» Krata klanu Moffat:
[Obrazek: f61a4a22a359599a1f132f0f187d33ed--tartan-plaid.jpg]
» Jest starszy od Xela o kilka minut
» Jest wegetarianinem


Ekwipunek: Dwie połówki białej, prostej maski (jedna z nich, prawa jest medium ducha), przybornik z narzędziami do rysunku (ołówki, kredki, gumki, tęperówki itp.), grzebień, często chodzi z drewnianą laską, o okrągłej, zielonej głowicy (dla ozdoby, nie żeby musiał się podpierać)
Karta Ducha: Król Motyli
Barwa furyoku: Dojrzała zieleń
Atuty:
» Puls Furyoku I
» Kontrola Furyoku I
» Walka bronią krótką I
[Obrazek: BVyPYFe.png]
Odpowiedz
#2
Akcept
pamiętaj o poście pod KP
[Obrazek: 7S4CB30.png]
Odpowiedz
#3
Zmiany w wyglądzie:
Zmiany w charakterze:
Postęp fabularny:
» Linki do wątków i sesji (prowadzonych oraz zakończonych), mogą być wzbogacone o własne opisy

Ważne osoby:
»
» Imię i nazwisko - wiek, data śmierci (jeśli to duch), opis wyglądu i charakteru oraz krótka historia. Kim jest dla postaci, jak się poznali, jakie były ich wspólne losy itd. Mile widziane grafiki, a jeśli chodzi o członków Rodów Szamańskich, wymagane (przynajmniej 200x200px), należy dostarczyć je do Administracji
» xxx


Ekwipunek: Dwie połówki białej, prostej maski (jedna z nich, prawa jest medium ducha), przybornik z narzędziami do rysunku (ołówki, kredki, gumki, tęperówki itp.), grzebień, często chodzi z drewnianą laską, o okrągłej, zielonej głowicy (dla ozdoby, nie żeby musiał się podpierać)
Karty Ducha:
» Król Motyli

Atuty:
» Puls Furyoku I
» Kontrola Furyoku I
» Walka bronią krótką I

Umiejętności:
» Jedność {poziom 1. || 10 furyoku za aktywowanie + 5 za każdą turę działania} - Jedność polega na połączeniu się Ducha z ciałem szamana. Jest to kontrolowane opętanie. Opętany zyskuje wszelkie zdolności Ducha, który na czas trwania zdolności dysponuje ciałem.
» Wyczucie Witalności {poziom 1. || 10 furyoku za użycie} - Pozwala na widzenie punktów witalnych organizmów żywych, ich słabych punktów oraz procesów zachodzących w ich ciałach. Jeden cel naraz, musi znajdować się w odległości nie większej niż 5 metrów.
» (własne) nazwa {koszt furyoku || cooldown (jeśli jest)} - opis działania (musi być zgodny z ustalonym przez Administrację
» (własne) nazwa {koszt furyoku || cooldown (jeśli jest)} - opis działania (musi być zgodny z ustalonym przez Administrację


Pole dodatkowe: Opcjonalne pola, które można samemu dodać i uzupełnić, np. spis relacji z innymi postaciami, link do mieszkania, planowane wątki itp.
[Obrazek: BVyPYFe.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości