Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

#1
[Obrazek: DH3c8Ry.jpg]
Miano: Boruta, pan lasu
Płeć: Męska
Wzrost: Gigant, mierzy ponad trzy metry.
Waga: Około tony, lecz jako duch to właściwie nic.
Grupa: Seirei, duch natury
Wygląd: Leśny duch dość sporych rozmiarów, wysoki i ciężki. Twarz ma porośniętą brodą złożoną z gałęzi i liści. Spod korowej maski wystaje wielki, czerwony nochal. Ciało leszego okrywa płaszcz z liści. Duch nogi ma krótkie, natomiast ręce są bardzo długie i smukłe, co wydaje się nie pasować do zwalistego kształtu reszty ciała. Potrafi przemieniać się w różnorakie leśne zwierzęta.
Charakter: Borowy dziad rzadko mówi cokolwiek. Nie wiadomo nawet czy potrafi porozumiewać się w naszej mowie. Tajemniczy byt miłuje przyrodę i jest strażnikiem wszelakich lasów.
Historia: Boruta, pan lasu, zwany także leszym albo leśnym dziadem to potężna demoniczna istota. Prastare stworzenie zamieszkiwało Puszczę Białowieską, jednak zostało zmuszone do odejścia, gdy została porwana jego ukochana przez bliżej nieznanych napastników. Przemierzając setki kilometrów pod postacią wilka w końcu natknął się na Cyryla, który od razu rozpoznał aurę stworzenia. Cyryl obiecał mu pomoc, pod warunkiem, że zostanie jego duchem stróżem. Od tamtej pory podróżując razem starając się osiągnąć dwa cele – odnaleźć zaginionego ducha i wygrać turniej szamanów.
Informacje dodatkowe:
» Leszy dysponuje ogromną siłą w swojej naturalnej postaci. Jego uderzenia ponoć kruszą skały. Dlatego też medium stały się stare rękawice treningowe Cyryla.
» Cyryl nie wie nic o "ukochanej" demona. Można więc powiedzieć, że poszukują jej na ślepo.
» Leszy tęskni za swoim domem i królestwem, którego musi bronić, jednak „ukochana” jest dla niego ważniejsza i nie wróci bez niej.
» Leszy jako istota starożytna – nie spieszy się. Dlatego też nie popędza Cyryla w poszukiwaniach i pozwala mu się skupić na innych zadaniach.


Medium: Rękawice treningowe.
nie gadaj z nim, to ćpun
[Obrazek: tumblr_inline_o3h6qdHMWf1s72ezl_500.gif]
#2
Akcept
[Obrazek: 7S4CB30.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości