Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Imiona postaci: Aghi'To Rha'ktash
Pseudonim: Tora, czyli skrócone imiona
Nazwisko: W plemieniu Patch nadaje się tylko imiona, dlatego nie ma nazwiska
Data urodzenia: 28 III 1996
Wzrost: 185 cm
Waga: 80 kg
Grupa: Szaman

Wygląd:
Najpierw dla leniwych - Tutaj i tutaj.
Z pewnością można powiedzieć, że to nie jest już chłopiec, mimo że pod względem wieku można by się kłócić. Mężczyzna ma prawie dwa metry wzrostu (1,85 m) i odpowiednią budowę. Szeroki w barach, dobrze zbudowany i umięśniony. Dojrzały facet w każdym calu (przynajmniej fizycznie ale o tym potem).
Nosi średniej długości brązowe włosy zaczesane do tyłu. Jego oczy są w kolorze piwnym, jednak pod światło przybierają kolor bursztynu lub złota. Prosty ale bardzo męski nos świetnie pasuje do jego twarzy i nadaje mu dodatkowo poważnego wyglądu. Niezbyt wyróżniające się usta prawie zawsze zdobi uśmiech. Brak zarostu na twarzy, za to jako ozdoba służy czapka z daszkiem.
A skoro już przy ubiorze jesteśmy, to najczęstszym odzieniem naszego szamana jest jego biała koszulka na ramiączka i długie czarne spodnie z owiniętą wokół pasa koszulą związaną rękawami. Poza tym czasami trafia się też kurtka zapinana na trzy pasy na wysokości klatki piersiowej.
Rzuca się w oczy też oryginalny pas trzymający przy jego lewym biodrze starą księgę. Dosyć osobliwy dodatek. Poza nim posiada też tatuaż na lewej ręce w postaci węża ją oplatającego.

Charakter: Z pozoru może wydawać się człowiekiem miłym i sympatycznym chociaż tak naprawdę lubi skromne grono osób. Pociągają go niezwykle umysły skrzywione, w pewien sposób szalone, lub oderwane od rzeczywistości. Najważniejszą dla niego cechą u człowieka jest to, czy jest....
"interesujący". Na tym jednym elemencie jest w stanie zbudować całą swoją postać wokół nieznajomej osoby, zadecydować czy jej pomóc, czy może przeszkodzić lub pokierować jej los na inne tory.
Jako członek plemienia Patch szanuje naturę i jest niezwykle z nią związany, chociaż wyznaje dosyć drastyczny pogląd. Wierzy że naturalnym porządkiem świata jest jego nieporządek i nierówność - twierdzi, że chaos był ojce wszystkiego co dzisiaj posiada człowiek bo jego istnienie zapoczątkowało potrzebę wprowadzenia porządku i motywację do dokonania tego. Ironicznie, momentem w którym człowiek jest w stanie osiągnąć najwięcej jest moment kiedy pochłonie ostateczna rozpacz.
Tora wydaje się być typowym złoczyńcą z rodzaju "mastermind" - knuje, planuje i pociąga za sznurki zza kurtyny, gdzie nikt nawet nie podejrzewa jego udziału. Jednak mało kto potrafi się poznać na jego mistrzowskiej grze wędrownego włóczykija z prymitywnego plemienia.

Historia: ~"Kiedyś byłem normalnym dzieckiem... Miałem matkę, ojca, ich miłość i uwagę... Kiedyś nie było przepowiedni i wybrańców... Kiedyś byliśmy po prostu ludźmi"~

~"To chyba moje najstarsze wspomnienie... Mama krzyczała tak głośno. Nie mogłęm spać ani się ruszyć... Szamani zebrali się w tipi wodza by na coś patrzeć... Znowu płacz ale nie mamy. Mama już nie płakała... Podszedłem do niej... Nie ruszała się, ani nie reagowała jak ją wołałem... Bałem się... Zapytałem Ujaraka co jest mojej mamie... On spojrzał się na mnie strasznie i przegonił... Ale w tipi była radość... Szczęście... Czemu się cieszyli?... Tej nocy nie spałem.
Następnej też nie. Nie spałem przez dwa tygodnie..."~

~"Tata pojechał na wschód szukać gwiazdy... Zostałem sam... Ujarak miał się opiekować mną i Maiarą...
Ale tylko nią się opiekował... Pokazywał jej duchy i czytał książki. Chciałem słuchać ale mnie wyganiał...
Dlaczego ja nie mogę oglądać duchów? Dlaczego ona może? Nie potrafiłem odpowiedzieć..."~

~"Tata nigdy nie wrócił... Miałem tylko Maiarę i tylko z nią się bawiłem... Inne dzieci chciały się ze mną bawić ale ich rodzice zabraniali... Czemu nie wolno mi się bawić?.. Tylko Maiara się ze mną bawiła,
miałem tylko ją... Ale Ujarak nie lubił gdy to robiła... Wolałby bym nie zawracał jej głowy... Maiara była niezwykła, mówili... Maiara była najważniejsza..."~

~"Maiara nie mogła już nic zrobić... Ujarak pilnował ją w dzień i w nocy... Kazał czytać księgi i kontrolować duchy... Maiara była silna ale mówiła mi, że nie chce tego robić... Nie miała dzieciństwa ani wolności... Miała tylko duchy, zwierzała mi się... chciałem jej powiedzieć, że ja nie mam nawet tego,
ale ona zawsze będzie mieć mnie... Jednak milczałem... Jednej nocy znalazł nas Ujarak i zdenerwował się na mnie... Następnego dnia... Następnego dnia kazał mi iść szukać naszego ojca... Poszedłem...
Ale znalazłem coś innego niż tatę... Znalazłem sens w bezsensie... Znalazłem chaos w ładzie... i Znalazłem sposób by wrócić... A jak wrócę Ujarak zapłaci mi za wszystko..."~

Informacje dodatkowe:
» Jest starszym bratem Maiary - aktualnego wodza plemienia Patch
» Włada biegle większością współczesnych języków
» Jest przychylny rodzinie Tao oraz kuzynom z plemienia Jamana - fascynuje go zarówno nekromancja jak i taoizm
» Ma kilka dodatkowych ubiorów poza podstawowym: tradycyjny strój plemienny i ponczo "wędrowca"
» Jego wędrówka to swojego rodzaju wygnanie z plemienia - Ujarak chciał być pewien, że wyszkoli jego siostrę na wspaniałego wodza, bez złego wpływu starszego brata
» Ujarak uważa go za złego demona, cień idący za światłem jakim jest jego siostra. W dużej mierze to odbiło się na nim jako dziecku i ukształtowało jego dorosłość. Aktualnie celem młodego szamana jest wspiąć się na wyżyny swoich mocy i pokonać staruszka w walce szamańskiej
» Jego imię w języku Jamana znaczy "Skrzydlaty Pająk Krwawego Księżyca", jednak iż to też jest za długie, często skraca się to do "Pająka".

Ekwipunek:
» Medium dla Sophie
» Rzeczy codziennego użytku, jak portfel, dokumenty, lub ubrania na zmianę,
» "Zapiski Szaleńca" czyli księga napisana przez G. Mackenzie Bacon'a. Dla zwykłego człowieka jest ona zaledwie książką zapełnioną po brzegi bazgrołami i bezsensownym tekstem, jednak szamanowi udało się rozgryźć jej sekret, jakim są starożytne techniki szamańskie zapisane przez opętanego człowieka. Zdaniem Tory, więzień szpitala psychiatrycznego z Anglii został opętany przez ducha jednego ze zmarłych szamanów i zmuszony do napisania tego dzieła, które najwidoczniej było dziełem jego geniuszu. Chociaż wielu może uważać tego typu praktyki za czarną magię, której nawet nekromanci woleliby nie dotykać...
» Nóż myśliwski,
» Revolver "Cerberus" - jedyny w swoim rodzaju rewolwer na świecie posiadający aż trzy bębenki i trzy lufy. Każdy bębenek ma miejsce na osiem pocisków. Broń ma dwa tryby strzelania - pierwszy to strzał pojedynczego naboju z jednej lufy, drugi - jednoczesnego wystrzału trzech pocisków naraz.
» Zapas amunicji do broni

Karta Ducha: Sophie

Barwa furyoku: Ciemnoczerwony
Atuty:
» Puls Furyoku Poziom I
» Walka bronią dystansową Poziom I
» Kontrola Furyoku Poziom I
Odpowiedz
Akcept
dodaj post pod KP i możesz śmigać na fabułę.
[Obrazek: 7S4CB30.png]
Odpowiedz
Zmiany w wyglądzie: Może kiedyś będą...
Zmiany w charakterze: Nie sądzę...
Postęp fabularny:
» Fabuła I - atu będzie skrót

Ważne osoby:
» Maiara, przywódczyni plemienia Patch i siostra Tory

Ekwipunek: » Medium dla Sophie (sowie pióra)
» Rzeczy codziennego użytku, jak portfel, dokumenty, lub ubrania na zmianę,
» "Zapiski Szaleńca" czyli księga napisana przez G. Mackenzie Bacon'a. Dla zwykłego człowieka jest ona zaledwie książką zapełnioną po brzegi bazgrołami i bezsensownym tekstem, jednak szamanowi udało się rozgryźć jej sekret, jakim są starożytne techniki szamańskie zapisane przez opętanego człowieka. Zdaniem Tory, więzień szpitala psychiatrycznego z Anglii został opętany przez ducha jednego ze zmarłych szamanów i zmuszony do napisania tego dzieła, które najwidoczniej było dziełem jego geniuszu. Chociaż wielu może uważać tego typu praktyki za czarną magię, której nawet nekromanci woleliby nie dotykać...
» Nóż myśliwski,
» Revolver "Cerberus" - jedyny w swoim rodzaju rewolwer na świecie posiadający aż trzy bębenki i trzy lufy. Każdy bębenek ma miejsce na osiem pocisków. Broń ma dwa tryby strzelania - pierwszy to strzał pojedynczego naboju z jednej lufy, drugi - jednoczesnego wystrzału trzech pocisków naraz.
» Zapas amunicji do broni

Karty Ducha:
» Sophie

Atuty:
» Puls Furyoku Poziom I
» Walka bronią dystansową Poziom I
» Kontrola Furyoku Poziom I

Umiejętności:
» Jedność {poziom 1. || 10 furyoku za aktywowanie + 5 za każdą turę działania} - Jedność polega na połączeniu się Ducha z ciałem szamana. Jest to kontrolowane opętanie. Opętany zyskuje wszelkie zdolności Ducha, który na czas trwania zdolności dysponuje ciałem.
» Cuś będzie...

Pole dodatkowe: Może coś potem na to wymyślę.
Ubiór: Oficjalny Strój Patch
Stan zdrowia: W pełni sprawny
Aktualnie w fabule: [Prywatna | Ogrody Posiadłości Asakura] Tajemnice Wielkich Rodów
Character Theme: JJBA Music - Aweken
Spirit Theme: Queen - Killer Queen

[Obrazek: A4bav5N.png?1]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości